A. Le Coqi joogibränd Aura avaldas eile oma sotsiaalmeedia kontodel teadaande, milles võtab „süü omaks“ oma uue ananassimaitselise Fruit joogi eest, väites, et see on liiga suvine, liiga värskendav ja tekitab tarbijates põhjendamatult head tuju.
Kaupluskett Prisma lisas hiljuti Tallinnas Kristiine keskuse küljele välireklaami, milles murelik poiss heidab ette: “Miks me lihtsalt Prismas ei käi?”