Alates 4. augustist täidab Eesti Punase Risti kommunikatsiooni- ja turundusjuhi rolli Georgi Viies, kellel on üle 15 aasta kogemust strateegilises turunduses ja kommunikatsioonis.
Eesti Punase Risti uus kommunikatsiooni- ja turundusjuht Georgi Viies
Georgi Viies on töötanud erinevates valdkondades, alates jaekaubandusest ja kultuurikorraldusest kuni telekommunikatsiooni ja linnaruumi arendamisest. 2024. aasta lõpus lahkus ta Tele2-st, kus oli ametis olnud juhtkonna liikme ja turundusjuhina.
Tele2 juhtkonna liikme ja turundusjuhina alustab tööd pikaajalise turunduskogemusega Georgi Viies, kelle üks esimesi eesmärke on leida tasakaal loovideede ning müügieesmärkide vahel.
See on lause, mis paneb iga turundusjuhi mõtlema. Ja kui sa oled aus, siis ilmselt oled ka ise seda mõelnud: kas raha, mida me turundusele kulutame, tuleb päriselt tagasi?