Eesti ettevõtjad saavad ELi toel kaitsta oma kaubamärke, disaine ja leiutisi
Äsja avanenud Euroopa Liidu ettevõtluse toetusmeede SME Fund pakub Eesti ettevõtetele märkimisväärseid toetusi oma kaubamärkide, disainide ja leiutiste kaitsmiseks.
Patendiameti konkursi Aasta Kaubamärk ja Disain 2024 eesmärgiks on tunnustada Eesti ettevõtjaid originaalsete kaubamärkide ja disainilahenduste loomise eest.
Teatri ja kirjanduse vallas tegutsev Taavi Eelmaa on Patendiametis värskelt registreerinud kaubamärgi Olematud Loomad, mis valiti ühtlasi jaanuarikuu parimaks ehk kuu kaubamärgiks.
Einar Tiimla selgitab saates „Password“, miks Häk nimetab end strateegiliseks loovagentuuriks. „Me alustame enda tööd alati strateegiast,“ ütleb ta. Tiimla sõnul aitab põhjalik eeltöö vältida olukorda, kus klient hakkab alles esimeste visuaalide pealt mõtlema, mida ta tegelikult tahab.