Selgunud on Eesti parimad värbamisturundusteod

17. märtsil autasustati 2021. aasta parimaid värbamisturundustegusid ja kõige edukamat värbajat konkursil KICKOFF 2022 Värbamisturundusauhinnad. Sel aastal laekus konkursile rekordilised 41 värbamisturundusteo ja 47 aasta värbaja nominatsiooni.
Silmapaistvaimaks värbajaks valiti Julia Jolkin IT Talentist.
  • Silmapaistvaimaks värbajaks valiti Julia Jolkin IT Talentist.
  • Foto: Liis Treimann
Personali ja turunduse valdkonna ekspertidest koosneva žürii hinnangul oli 2021. aasta parim värbamisturundustegu Lidli tööandja turunduse ja massvärbamise kampaania. Silmapaistvaimaks värbajaks valiti Julia Jolkin IT Talentist.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 13.05.26, 11:03
Toomas Truuverk: “Suvi on B2B turunduses suhete loomise, mitte müügi aeg”
B2B-turundajate seas on levinud uskumus, et suvel pole mõtet suuri kampaaniaid teha, sest „kõik on puhkusel“. Kuid kas see peab ikka paika? Küsimusele aitab vastuse leida Äripäeva juhatuse liige Toomas Truuverk, kellelt uurisime, kas suvi on tõesti aeg, mil otsustajad on kättesaamatud – või vastupidi, just eriti avatud uutele ideedele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Best Marketing esilehele