Jaga lugu:

Best Marketingi tiimiga liitusid Marianne Liibert ja Kristi Remmik

Best Marketingi meeskonnaga liitusid konverentside projektijuht Kristi Remmik ja toimetaja Marianne Liibert.

Kristi Remmik  Foto: Andras Kralla

Kristi oli varem Äripäeva Akadeemias koolituskoordinaator ning enne seda töötas kooliskäimise kõrvalt erinevates valdkondades, et uusi kogemusi koguda ja silmaringi avardada. Ta on kolm aastat tegutsenud vabatahtlikuna heategevusorganisatsioonis Minu Unistuste Päev, kus on tegelenud erinevate ürituste korraldamisega nii projektijuhi kui ka meeskonnaliikme rollis. Eelmisel suvel lõpetas ta Tartu Ülikooli Pärnu kolledžis ettevõtluse ja projektijuhtimise eriala.

„Konverentside korraldamine on miski, mis tekitab minus elevust ja põnevust. Selle protsessi käigus saan kohtuda huvitavate inimestega, õppida neilt midagi uut ning mis peamine, kogu planeerimise ja korraldamise tulemusena pakkuda inimestele midagi, millest neile kasu võiks olla. Turundusvaldkonnas tegutsevad inimesed, kes otsivad alati uusi lahendusi, mõtteid ja ideid oma loo edastamiseks või uute inimesteni jõudmiseks. Ma loodan, et saame läbi konverentside neile selles osas toeks ja abiks olla. Best Marketingi konverentside projektijuhina tunnen, et saan ennast proovile panna, uusi kogemusi koguda ja seeläbi õppida,“ ütles Kristi.

Kristi kontaktid: kristi@bestmarketing.ee, 5683 6988

Marianne Liibert  

Marianne tegeleb Best Marketingi veebilehe haldamise ja uudistega. Ta on lõpetanud Tartu Ülikoolis hispaania keele ja kirjanduse eriala ning omandab Estonian Business Schoolis ettevõtluse ja ärijuhtimise magistrikraadi. Marianne töötas varem rahvusvaheliste telekanalite toote- ja turundusjuhina, mille raames tegeles mitmete projektide ja kampaaniatega ning sisuturundusega. Lisaks on tal olemas müügitöö ja ürituste korraldamise kogemus.

„Kohe, kui kuulutust nägin, tundsin, et see on midagi minu jaoks. Turundus on mulle alati huvi pakkunud ja Best Marketingi toimetajaks olemine on suurepärane võimalus nii ennast kui ka lugejaid valdkonnaga kursis hoida ning samal ajal enda oskusi ja teadmisi rakendada. Turundus on võimas tööriist. Selle abil saab luua ja edastada väärtust klientide ja koostööpartnerite jaoks, mis hõlbustab ettevõtte eesmärkide saavutamist ning jätkusuutlik ja toimiv ettevõte omakorda loob väärtust ühiskonnale tervikuna. Filoloogina pean lugu ka korrektsest keelekasutusest ning see tuleb toimetaja töös kindlasti kasuks,“ sõnas Marianne.

Marianne kontaktid: marianne@bestmarketing.ee, 5563 5831

Koostööpakkumiste korral võtke palun ühendust Bestmarketing.ee veebi kolme teemaveebi (bestmarketing.ee, bestsales.ee ja kaubandus.ee) kobarüksuse juh Maarit Eermega - maarit.eerme@aripaev.ee, 514 4884. Bestmarketing.ee programmijuhina jätkab Hando Sinisalu. Reklaamikoostöö osas saab endiselt pöörduda Cätlin Puhkani poole - catlin.puhkan@aripaev.ee, 5331 5700.

Jaga lugu:
BEST MARKETINGI UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Best Marketingi uudised igal nädalal enda postkasti.

Bestmarketing.ee toetajad:

Marianne Liibert
Marianne LiibertBestmarketing.ee toimetajaTel: +372 5563 5831marianne@bestmarketing.ee
Kristi Remmik
Kristi RemmikBestmarketing.ee ürituste projektijuhtTel: +372 5683 6988kristi@bestmarketing.ee
Hando Sinisalu
Hando SinisaluBest Marketingi konverentside programmijuhtTel: +372 502 8561hando@best-marketing.com
Cätlin Puhkan
Cätlin PuhkanBest Marketingi veebireklaami müügiijuhtTel: +372 5331 5700catlin.puhkan@aripaev.ee