DDB Eesti jätkab uue loovjuhiga, kelleks on Ander Avila

Ander Avila
Ander Avila

Olles olnud üürikest aega loomingulisel vahelduspausil reklaamiagentuuris Tank naases Ander Avila kodusesse DDB Eestisse, kus ta aastate eest noore AD-na reklaamikarussellile astus. Temast sai DDB Eesti uus loovjuht.

“Mul on tõeliselt hea meel olla tagasi klientide juures, kellega on pikka aega koostööd tehtud ning et olen saanud suurepärase võimaluse seda jätkata, tõsi - nüüd küll pisut teises võtmes,“ kommenteeris Ander Avila.

„Ka DDB loovtiimi osas on toimunud väike verevahetus, mis on nii loovusesse kui pealehakkamisesse täiesti uue energia toonud. DDB Eesti sai hiljuti 25-aastaseks ning väikeseks kursi korrigeerimiseks ja tulevikukaemuseks sobivamat aega oleks keeruline leida. Ütleb ju DDB ülemaailmse keti mantragi, et loovus on kõige olulisem osa äris. Julgen kinnitada, et DDB on elus ja loovmahlasid täis," lisas ta.

Anderi enda portfooliost leiab töid sellistele klientidele nagu Eesti Pagar, Elisa Eesti, Innove Eesti, Absolut, Beefeater, Kõrgem Sõjakool ja Kaitseliit. 

Anderi naasmise üheks tingimuseks, et võetaks esimese asjana ette kontori selle seina laiendus, kus säravad seni DDB Eesti poolt võidetud Kuld-, Hõbe- ja Pronksmunad.

Osale arutelus

ERROR: Object template SessionInfo is missing!

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Best Marketingi sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

KIVILAINE otsib TURUNDUSKOORDINAATORIT

Kivilaine OÜ

28. veebruar 2019

LIVIKO otsib GRAAFILIST DISAINERIT

Liviko AS

25. veebruar 2019

RUTHIE BELLE otsib TURUNDUSJUHTI

Ruthie Belle OÜ

22. veebruar 2019