Silja Oja • 1 oktoober 2018
Jaga lugu:

Konkursi Aasta Digitegu 2018 reglement

Töö esitamine on väga lihtne ja soodne. Töid on oodatud esitama nii agentuurid kui kliendid.

Kindlasti mõtlevad paljud – me pole sel aastal midagi silmapaistvat teinud. Vahet pole! Polegi vaja silmapaistvaid, vaid tulemuslikke töid. Kulutasid Facebooki reklaamile 1000 € ja teenisid 1500 € kasumit oma teenust müües – väga tubli! Just selliseid kampaaniad ootamegi.

Digitegu tunnustab eelkõige digitaalturunduse tulemuslikkust – sest digiturunduses on kõik mõõdetav. Digitegu konkursi korraldajaks on 7. aastat järjest Best Marketing. Best Internetil pärjatakse Eesti digivaldkonna parimaid juba alates aastast 2009, mil Best Marketing korraldas esimest korda koos ADC*Estoniaga Eesti Internetiauhind nimelist konkurssi.

Ilu ja loovuse hindamise jaoks on konkursse palju, Digitegu hindab tulemuslikkust!! Veel parem kui esitad 4 tööd, sest sel juhul saad omale tasuta kaasa ka Best Interneti ühe päeva pääsme! on kaardistada kogu Eesti digitaalturunduse maastik – panna paika keskmine tase ja tunnustada parimaid. Digitegu tunnustab eelkõige digitaalturunduse tulemuslikkust – sest digiturunduses on kõik mõõdetav.

Konkursi uus, pikendatud tähtaeg on reede, 19. oktoober 2018 kell 23:59.

Ka tänavu saad saata töö konkursile vaid 60 € eest

Aasta Digitegu konkursi eesmärk

Digitegu konkursil on palju kategooriaid, et õunu ei peaks võrdlema apelsinidega. Kindlasti mõtlevad paljud – me pole sel aastal midagi silmapaistvat teinud. Vahet pole! Polegi vaja silmapaistvaid, vaid tulemuslikke töid. Saada konkursile töid, mis on olnud sinu aasta toodangus üle keskmise tulemuslikud. Võrdleme neid teistega ja saame teada, milline on Eesti digiturunduse tase – ja millised tipud tõusevad esile.

Miks osaleda:

•    Aitad kaardistada Eesti digiturunduse hetkeseisu ja taset;•    Võitjad saavad diplomid ja kajastuse Best Marketingis ja teistes Äripäeva kanalites•    Võitjad saavad esitleda oma töid Best Interneti konverentsi publikule – potentsiaalsetele klientidele

Kes osalevad:

Töid on oodatud esitama nii agentuurid kui ka kliendid. Konkursile on oodatud ka Eesti agentuuri poolt ekspordiks tehtud tööd. Välismaa agentuuri poolt Eesti kliendile tehtud töö ei kvalifitseeru.

Konkursi hindamiskriteeriumid on järgmised:

1.    Tulemuslikkus: 75% punktidest

2.    Loovus: 25% punktidestKes kvalifitseeruvad:

Kvalifitseeruvad tööd, mis on live (tarbijatele kättesaadavad/nähtavad) olnud perioodil 01.09.2017 – 17.10.2018.

Digitegu hindab Eesti residentide tehtud töid, sh ka välisturgudele suunatud töid. Ehk et kui Eesti agentuur teeb ekspordiks tööd, siis see loeb. Välismaa agentuuri Eesti kliendile tehtud töö ei loe.Töö esitamiseks laadi siit alla ANKEET!

Kategooriad:

•     Emaili turundus/uudiskirjad

•     Mobiilsed rakendused•     Mobiilireklaam•     Facebooki reklaam/makstud postitus•     Online reklaam (v.a. Facebook ja Google)•     Branded video•     Branded article/blogpost•     Google reklaam (Adwords)•     Integreeritud digikampaania (3 või rohkem kanalit)•     Veebilehe arendus•    Kampaanialeht (maandumisleht)

NB! Korraldajal on õigus kategooriaid omavahel liita.

Žürii:

Veronika Pekurina, projektijuht, TankMerily Leis, digiturunduse juht, ScoroTaavi Raidma, partner ja strateeg, ConvertalKatariina Roosipuu, turundusjuht, QminderKair Käsper, tooteturunduse juht, PipedriveRaido Tamar, juhatuse liige ja SEO ekspert, SEO PartnerAllan Sombri, partner ja strateeg, Stuudio Binaar

Võitjad selguvad 1. - 2. novembril 2018 Tallinnas Mustamäe Apollo kinos toimuval Best Internetil.

Kuhu ja kuidas saata:. NB! Ankeet koos loovnäidetega ei tohi suuruselt ületada 10 MB. Videoklipid on oodatud YouTube’i või Vimeo linkidena. Pildifailid mitte suurematena kui arvutiekraan. Samuti võivad konkursil osalejad laadida oma töid üles isiklikesse serveritesse, kasutada failijagamisprogramme ja saata oma konkursitööle viiv link eelmainitud e-posti aadressile. Tööd esitades palun lisa kindlasti rekvisiidid arve esitamiseks. Töö esitamise hinnale lisandub käibemaks.

Saada ankeet .pdf või .doc formaadis hiljemalt 17. oktoobril e-posti aadressile: silja@best-marketing.com

Vaata eelmise aasta võitjaid siit: Digitegu 2017  

LISAINFO

Silja OjaDigitegu 2018T: 5307 9151E: silja@best-marketing.com

www.bestinternet.ee

Best Marketing / Äripäev AS

Jaga lugu:
BEST MARKETINGI UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Best Marketingi uudised igal nädalal enda postkasti.

Bestmarketing.ee toetajad:

Marianne Liibert
Marianne LiibertBestmarketing.ee toimetajaTel: +372 5563 5831marianne@bestmarketing.ee
Kristi Remmik
Kristi RemmikBestmarketing.ee ürituste projektijuhtTel: +372 5683 6988kristi@bestmarketing.ee
Hando Sinisalu
Hando SinisaluBest Marketingi konverentside programmijuhtTel: +372 502 8561hando@best-marketing.com
Cätlin Puhkan
Cätlin PuhkanBest Marketingi veebireklaami müügiijuhtTel: +372 5331 5700catlin.puhkan@aripaev.ee