Liilit Kirss liitub Taevas Ogilvy PR-tiimiga

Liilit Kirss
Liilit Kirss

Ajakirja Kroonika ajakirjanik Liilit Kirss liitub Taevas Ogilvy PR-tiimiga. Tema ametinimetuseks saab social media manager.

"Kõik-kõik on uus septembrikuus! Nii ka minul," kirjutab Liilit Kirss täna oma sotsiaalmeedia postituses ja jätkab:

"Sõitsin hiljuti vanematega (Liiliti isa on missivõistluste maaletooja Valeri Kirss, ema arhitekt Anu Kuningas - toim.) maale ja meenutasin, kuidas vaatasin tiinekana kassiahastuses neid Kroonika seksikate peo kutseid, mis aastast aastasse kaminasimsile kasutult seisma jäid. Milline raiskamine! Lubasin endale, et ühel päeval lähen ma sellele üritusele. 

Tänaseks on saanud sellest „üritusest“ kaheksa aasta ja kahe kuu pikkune töösuhe ajakirjaga Kroonika. See annab numbrites välja peaaegu 3000 palgatöö päeva, üle 420 Kroonika numbri ja piltlikult öeldes umbes miljon ägedat üritust, kohtumist, elamust. 

Mul on maailma ägedaim boss Krista Lensin, kes kaheksa aastat tagasi mind pikalt reisilt kärsitult koju ootas, et panna lauale tööleping koos pastakaga. Kogu ajakirja pere on ühtehoidev ja püsinud suuremate muutusteta koos tänu heale liimile, kelleks on meie väsimatu energiaga peatoimetaja. 

Sellepärast on natuke kahju, et olen otsustanud vehkat teha ja vahepeal uusi tööpõlde katsetada. Konkurentidega ma ei flirdi, sest Kroonika on oma valdkonna täielik lagi. Lähen hoopis reklaamiagentuuri Taevas Ogilvy."

Taevas Ogilvy on Eesti üks vanimaid ja edukamaid loovagentuure. Liilit liitub 1. septembril Taeva 4-liikmelise PR-tiimiga, mida juhib Kristi Hürri.

Osale arutelus

ERROR: Object template SessionInfo is missing!

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Best Marketingi sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

LUX EXPRESS is looking for a PROJECT MANAGER

Lux Express

01. märts 2019

LIVIKO otsib GRAAFILIST DISAINERIT

Liviko AS

25. veebruar 2019