• 06.10.10, 01:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Jerevanis toimub rahvusvaheline reklaamifestival ''Popok''

28. - 30. oktoobril toimub Armeenia pealinnas Jerevanis rahvusvaheline reklaamifestival “Popok”, mis toob kokku reklaamivaldkonna parimaid töid ja tegijaid nii Euroopast kui Lääne-Aasiast. Festivalile, mille pürgimus on kujuneda Ida ja Lääne reklaamimaailma ühendavaks ning eri rahvaste ja rahvuste mitmekesisust eksponeerivaks ürituseks, on tänase seisuga juba registreerunud 22 erineva riigi esindajat, sealhulgas reklaamiloojad Saksamaalt, Prantsusmaalt, Baltikumist, Venemaalt, Ukrainast, Valgevenest, aga ka Türgist, Iraanist ja Gruusiast.
Žüriidesse kuuluvad Suurbritannia, Ukraina, Venemaa, Türgi, Valgevene, Iraani, Läti ja mitmete teiste riikide reklaamiala tippspetsialistid, kes viivad festivali raames huvilistele läbi meistriklasse.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 13.11.25, 11:00
Hea üritus ei lõpe laval: kuidas luua emotsiooni, mis elab edasi ka Instagramis
Üritusturundus on turunduse kõige emotsionaalsem osa – hästi korraldatud üritus aitab sõnumil tõeliselt kohale jõuda ning loob ühtekuuluvustunde, ütles ID Productioni juht Ken Matsalu. „Emotsioon on ürituse juures kõige olulisem. Kõik muu – sisu, produktsioon, artistid – aitab seda emotsiooni luua.“

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Best Marketing esilehele