Alates 13.05.2025 kuulub Intense Growth Hubi juhatusse ka Anna-Liisa Laas
Intense Growth Hubis oldud aja jooksul on Anna-Liisa Laas vedanud nii uuringute osakonna ülesehitamist kui ka ärisuuna arendamist, mängides olulist rolli ettevõtte kasvuagentuuri kontseptsiooni kinnistamisel.
Viimased seitse aastat Bigbank Eesti tegevust juhtinud Jonna Pechter lahkub 31. mail ametist ning tema kohusetäitjaks saab panga hoiuste ja turundusüksuse juht Arthur Taavet.
In-house pädevuse olemasolu võib esialgu tunduda kiire ja kuluefektiivse võimalusena, kuid reaalsuses tekivad kiiresti kapseldumise nähud, leiab Elisa turundusjuht Agnes Nõmmsalu.
Meediaagentuuride TOPi võitja kasvatas kasumit 1,2 korda ning peab oma edu saladuseks tipptasemel tehnoloogia ja andmepõhise analüüsi ühendamist inimliku loovuse ja strateegilise mõtlemisega.
Tänavu esitati Eesti parima juhi konkursile 104 erinevat tippjuhti pea kõikidest sektoritest, neist 8 ka turunduse-, suhtekorralduse-, meedia- ja müügijuhtimise alalt.