• 03.02.21, 19:23
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

25 aastat ja 19 kilogrammi erineva disainiga pangakaarte

Esmaspäeva õhtul oli Ringvaate saatekülaliseks Margus Kruut, kes on Eestis kõige suurema pangakaartide kollektsiooniga härra. Kuna pangakaartide disain on paljuski turunduse teha, jagame Best Marketingi lugejatega galeriid tema kollektsioonist.
25 aastat ja 19 kilogrammi erineva disainiga pangakaarte
Margus Kruudi huvi pangakaartide kogumise vastu tekkis ligi 25 aastat tagasi, kui ta märkas kaartide erinäolisi kujundusi. Nüüdseks on laialdaste teadmistega kollektsionäär kogunud pangakaarte ligi 25 aastat ning tal on ette on näidata pea 3800 kaarti.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 25.03.26, 09:20
Digiposter ei kuluta reklaamiraha huupi, vaid viib sõnumi sinna, kuhu see on päriselt suunatud
Kiirelt muutuval meediamaastikul ei võida enam ammu see, kes on kõige valjem, vaid see, kes on kõige täpsem. Kuidas aga õiget sihtrühma tabada ja sõnum soovitud silmade ning kõrvadeni suunata? Vastus on lihtne – audio ja visuaal peavad käima ühte jalga.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Best Marketing esilehele