• 02.12.20, 09:50
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Uuring: pühadeaegsed kulutused on sel aastal tõenäoliselt väiksemad

Tarbijakäitumise uuring näitab kulutuste vähenemist saabuvatel pühadel, kindlalt kasvab üksnes toidupoodide käive, selgub Ferratum Groupi jõulu-uuringust.
Uuring: pühadeaegsed kulutused on sel aastal tõenäoliselt väiksemad
Ferratumi rahvusvaheline jõulu-uuring näitab, et inimeste eelarved on sel aastal suhteliselt väikesed. Üle poole vastanutest ennustasid, et kulutavad eelmiste jõuludega võrreldes vähem. Eriti selge on see 10% vastanute puhul, kes on kaotanud töökoha, ja 14% puhul, kellel on vähendatud palka. 57% vastanutest märkis, et nende jõuluaja kulutuste piir on 200 eurot.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 04.02.26, 13:48
Kas raha, mida me turundusele kulutame, tuleb päriselt tagasi?
Turundust planeerides võetakse rahalisi kohustusi usus, et tulemuseks on suurem käive. Ja kui sa oled aus, siis ilmselt oled ka ise seda mõelnud: kas raha, mida me turundusele kulutame, tuleb päriselt tagasi?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Best Marketing esilehele