Best Marketing • 11 märts 2020

Indrek Lepik liitus agentuuriga Havas Communication

Endine tele- ja raadioajakirjanik ning Postimehe arvamustoimetuse juhataja Indrek Lepik asus agentuuris Havas Communication tööle strateegilise PR-konsultandina.

Indrek Lepik  

„Oli aeg astuda samm teisele poole rindejoont. Ajakirjanikutöö nii avalik- kui ka eraõiguslikus meediamajas ning seejuures eri meediumites on andnud laia arusaama sellest, kuidas avalikkus ja selle teavitajad informatsiooni vastu võtavad ning töötlevad. Nüüd on mul hea võimalus see kogemus Havasi klientide jaoks tööle panna,” kirjeldas Lepik.

Havas Communication juhi Mailis Timmi sõnul toob Indrek endaga agentuuri strateegilist vaadet ning laiapõhjalist taustateadmist erinevatest Havasi klientide jaoks olulistest valdkondadest. „Hindan väga Indreku võimet keerulistesse teemadesse sisse minna ja ka ebamäärastes olukordades suurt pilti näha ning selgeid sõnumeid formuleerida. Praegusel segasel ajal on need omadused kuldaväärt,“ ütles Timmi.

Enne Havas Communicationiga liitumist juhtis Lepik Postimehe arvamustoimetust ja oli Kuku raadios saatejuht. Varem on ta töötanud Eesti Rahvusringhäälingus nii toimetaja, korrespondendi kui saatejuhina. Lepik juhtis Vikerraadios iganädalast välispoliitikasaadet „Välistund” ning tegi väliskajastustega kaastööd „Aktuaalsele kaamerale” ja „Välisilmale”. Igapäevaselt oli Lepik rahvusringhäälingus tele- ja raadiouudiste saatejuht.

„Avalikus ruumis ringlevad sõnumid on pahatihti liiga ähmased. Selge sõna, arusaadavad eesmärgid ja teostatav plaan nende saavutamiseks peaks kuuluma iga kaasaegse kommunikatsioonistrateegia juurde. Ajakirjanikusüdame panevad kõige kiiremini põksuma muidugi kriisid, aga tööpõld on Havasis mõnusalt lai ja võimalusi sõnumite vormimiseks ning levitamiseks lõputult,” selgitas Lepik.

Havas Communication (endine Idea PR) on globaalne turunduskommunikatsiooni agentuur, mis on esindatud enam kui 100 riigis. Havas Communication kuulub samasse gruppi Havas Media, Havas Creative'i ja Havas Digitaliga.

Jaga lugu:
BEST MARKETINGI UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Best Marketingi uudised igal nädalal enda postkasti.

Bestmarketing.ee toetajad:

Marianne Liibert
Marianne LiibertBestmarketing.ee toimetajaTel: +372 5563 5831
Maarit Eerme
Maarit EermeBestmarketing.ee juhtTel: 51 44 884
Hando Sinisalu
Hando SinisaluBest Marketingi konverentside programmijuhtTel: +372 502 8561
Cätlin Puhkan
Cätlin PuhkanBest Marketingi veebireklaami müügijuhtTel: +372 5331 5700