Turundajate Liit valis uue juhatuse

Turundajate Liit (TULI) valis 23. mail toimunud üldkoosolekul uue 7-liikmelise juhatuse ning sõnastas võtmeteemad, millega järgnevatel aastatel turundus- ja reklaamivaldkonna edendamiseks tegelema hakatakse.

TULI juhatuse liikmed Patrik Kupenko, Helen Roonet, Magnus Lužkov, Ivo Kallasmaa, Katre Uibomäe ja Martin Rauam. Keskel TULI uus juht Maarit Mäeveer.  

TULI juhatuses jätkavad suhtekorraldusagentuuri Dalton juht Ivo Kallasmaa, loovagentuuri Optimist Creative loovjuht Magnus Lužkov ja digimeedia agentuuri MIXD juht Patrik Kupenko. Ka üritusturundusagentuur Jolos on jätkuvalt TULI juhatuses esindatud, aga seekord uue inimese näol, kelleks on loovjuht Martin Rauam. Uus liige juhatuses on loovagentuuri Imagine\TBWA juht Helen Roonet. Esmakordselt on juhatuses esindatud ka turundusjuhid – Katre Uibomäe (Omniva) ja Taivi Koitla (Viru Keskus).

TULI fookusteemadeks on hangetega seonduv nii riigiettevõtetes kui erasektoris, tegelemine ärikeskkonnaga (eetikaküsimused, regulatsioonid), valdkonna arengu ja hariduse toetamine ning valdkonnas toimuva kajastamine ja mõtestamine nii TULI uudistes kui mujal meedias. Seoses sellega hakkavad TULI juhatusega paralleelselt tegutsema järgnevad töörühmad:

Järelkasvu töörühm hakkab tegelema koostöösuhete edendamisega kõikide turundusvaldkonna spetsialiste õpetavate koolidega ja pakkuma sisendit õppekavade kaasajastamiseks. Samuti võetakse plaani praktikaplatvormi loomine koostöös koolide ja TULI liikmetega.

Turustandardite töörühm võtab käsile eetika ja eneseregulatsiooni põhimõtete kirjeldamise ja koostöösuhete loomise seaduste loojate ja rakendajatega. Ka konkursside ja hangete standardid on selle töörühma fookuses.

Väljundite töörühma ülesandeks on Kuldmuna festivali ja TULi uudisteportaali arendamine, samuti turuosaliste, brändide ja trendide mõõtmise ning uurimisega tegelemine.

Uus juhatus kinnitati ametisse kaheks aastaks: 2019-2021.

TULI uus juht on alates 27. maist Maarit Mäeveer, kes vahetab välja seni liitu juhtinud Signe Kõivu.

Jaga lugu:
Seotud lood
BEST MARKETINGI UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Best Marketingi uudised igal nädalal enda postkasti.

Bestmarketing.ee toetajad:

Marianne Liibert
Marianne LiibertBestmarketing.ee toimetajaTel: +372 5563 5831
Kristi Remmik
Kristi RemmikBestmarketing.ee ürituste projektijuhtTel: +372 5683 6988
Hando Sinisalu
Hando SinisaluBest Marketingi konverentside programmijuhtTel: +372 502 8561
Cätlin Puhkan
Cätlin PuhkanBest Marketingi veebireklaami müügiijuhtTel: +372 5331 5700