Best Marketing • 14 veebruar 2019
Jaga lugu:

Aasta Suhtekorraldaja 2018 on Maailmakoristuspäeva meeskond

Eesti Kommunikatsioonijuhtide Liit tunnustas Aasta Suhtekorraldaja 2018 tiitliga Maailmakoristuspäeva meeskonda, kelle tõhusa kommunikatsiooni toel moodustus seni teada suurim vabatahtlike võrgustik - 17,8 miljonit inimest 157 riigis.

Eva Truuverk ja Kadi Kenk  

Eesti Kommunikatsioonijuhtide Liidu president Aive Hiiepuu sõnul pälvis Maailmakoristuspäeva meeskond auhinna tänu väga heale kommunikatsioonitegevusele, mis päädis suure hulga vabatahtlike kaasamise ja aktsioonile väga hea nähtavuse saavutamisega.

„Ainuüksi see, et 157 riiki ja 17,8 miljonit inimest midagi koos teevad, ei pruugi veel muuta inimeste suhtumist. Küll aga on suhtumise muutmine võimalik, kui võimendada nende tegevust kommunikatsiooniga,“ lisas Hiiepuu.

Maailmakoristuspäeva meeskonna nimel auhinda vastu võttes ütlesid Eva Truuverk ja Kadi Kenk, et aktsiooni eesmärk oli muuta inimeste suhtumist ja keskkonnaalast teadlikkust: et inimesed maailmas õpiksid prügi märkama ning et nad mõistaksid, kui suur on prügiprobleem maailmas.

Ühtlasi pandi 2018. aastal toimunud esimese Maailmakoristuspäevaga alus uuele traditsioonile. Jaanuaris otsustati, et järgmine Maailmakoristuspäev toimub 21. septembril Kosovos ning Eestile jääb korraldajariiki abistav roll.

Aasta Suhtekorraldaja tiitlit antakse välja üheksandat korda, varasemalt on selle pälvinud:

2017 – Eesti Euroopa Liidu Nõukogu eesistumise kommunikatsioonitiim pühendumise ja meeskonnatöö eest, kelle kiire ja professionaalne ettevalmistus, suutlikkus igapäevaseid tegevusi juhtida ning valmisolek panustada ja reageerida 24/7

2016 – Peter Kentie, kes pakkus Eestile välja EST-brändikontseptsiooni.

2015 – Filmi “Mandariinid” meeskond eesmärgipärase heal tasemel PR-töö eest, mis tõi esile filmi tugevad küljed ning päädis sellega, et Eesti film jõudis esmakordselt Oscari galale.

2014 – Eesti e-residendi käivitajad, kes tõid Eesti innovatsioonikuvandi välja tardunud olukorrast ja pani välisriigid Eestist positiivselt ja innovatsioonivõtmes rääkima.

2013 – NO99 loominguline kollektiiv oskuse eest selgelt ja arusaadavalt tõlgendada inimestele poliitikas ja ühiskonnas toimuvat.

2012 – Aktiivne kodanik, kelle järjest parem suutlikkus oma häält kuuldavale tuua enim mõjutas mööduva aasta avalikku diskussiooni.

2011 – Urmas Paet Eesti välismaal hätta sattunud Eesti kodanike tagasitoomise eest kodumaale ning selle kommunikeerimise eest Eesti elanikkonnale kogu protsessi vältel.

2010 – Ingvar Bärenklau Eesti euroteavituse projekti vedamise eest.

*Eva Truuverk esineb 21. märtsil Eesti suurimal turunduskonverentsil Password ettekandega "Teeme ära / Let's do it world - kõige kuulsam Eesti bränd maailmas". Tutvu konverentsi kavaga ja pane ennast konverentsile kirja SIIN.

Jaga lugu:
BEST MARKETINGI UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Best Marketingi uudised igal nädalal enda postkasti.

Bestmarketing.ee toetajad:

Marianne Liibert
Marianne LiibertBestmarketing.ee toimetajaTel: +372 5563 5831marianne@bestmarketing.ee
Kristi Remmik
Kristi RemmikBestmarketing.ee ürituste projektijuhtTel: +372 5683 6988kristi@bestmarketing.ee
Hando Sinisalu
Hando SinisaluBest Marketingi konverentside programmijuhtTel: +372 502 8561hando@best-marketing.com
Cätlin Puhkan
Cätlin PuhkanBest Marketingi veebireklaami müügiijuhtTel: +372 5331 5700catlin.puhkan@aripaev.ee