Kaido Ulejev hakkab juhtima Betsson Groupi Balti äri

Betsafe’i (endise Triobeti) senine Baltikumi turundusjuht Kaido Ulejev võtab Ilze Jansonelt üle hasartmängu ettevõtte Betsson Groupi Balti riikide ärioperatsioonide juhtimise. Regiooni turundusjuhiks saab Martin Varrand.

Ulejevi sõnul on Betsson Group globaalne ettevõte, mis opereerib enam kui 20 ülemaailmset online-hasartmängu kaubamärki. „Betssonil on Baltikumis kõigi kolme riigi litsentsid ning Betsafe’i kaubamärgi alt oleme regiooni juhtiv operaator,“ ütles Ulejev.

„Euroopa hetketrendi iseloomustabki, et järjest enam riike reguleerib oma turul online-hasartmängu valdkonda ja selles mõttes on Eesti hea näide, kuidas mõistliku seadusandlusega saab siia tuua ka rahvusvahelisi ettevõtteid,“ ütles Ulejev.

Tema hinnangul on online-mängufirmadest saanud väga arenenud IT-ettevõtted ning oluline osa Betsson Groupi arendusest tehakse just Eesti kontorist. „See on väga oluline, sest meie visiooniks on kliendikogemuse ja platvormi arendamine ning uute originaalsete toodete turule toomine,“ sõnas värske Baltikumi tegevjuht.

„Kui rääkida näiteks tootevalikust, siis ainuüksi spordipanustamiseks pakutavate sündmuste arv on viimaste aastatega mitmekordistunud ning klientide hulgas on enim populaarsust kogunud reaalajas panustamine, mis nõuab meilt veelgi põhjalikumat tehnilist eeltööd ja monitooringut,“ ütles Ulejev.

Ulejevi sõnul on Betsafe muuhulgas ka spordi suursponsor nii rahvusvaheliselt kui ka tegevusriikides ning on Baltikumis asunud toetama näiteks Ott Tänakut, Eesti Jalgpalli Liitu, Leedu korvpallikoondist ja Korvpalliliitu ning Leedu jalgpallikoondist.

Kaido Ulejev asus Betsson Groupi kuuluva Triobeti turundust juhtima 2015. aastal. Möödunud aastal võttis Triobet üle Betsafe’i kaubamärgi ning sellest sai ainus kõigis Balti riikides tegutsev rahvusvaheline online-hasartmänguportaal. Varasemalt tõi Ulejev turule OEG kaubamärgi Olybet ning töötas ligi 12 aastat Ekspress Grupi ettevõtetes.

Betsafe’i uue turundusjuhi kohale asub Martin Varrand, kes töötas eelnevalt Optibeti brändiga Eestis ning omab laialdast kogemust digiturunduse valdkonnas. Endine Betsson Groupi Balti riikide ärioperatsioonide juht Ilze Jansone asus tööle Londonisse, hasartmängu valdkonnas tegutsevasse start-up ettevõttesse.

Osale arutelus

ERROR: Object template SessionInfo is missing!

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Best Marketingi sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

AATRIUM SISUSTUSKAUBAMAJA otsib DIGITURUNDUSE SPETSIALISTI

Aatrium Sisustuskaubamaja AS

24. veebruar 2019

RUTHIE BELLE otsib TURUNDUSJUHTI

Ruthie Belle OÜ

22. veebruar 2019