Initiative'iga liitus Priit Leemet

Priit Leemet
Priit Leemet

Meediaagentuuri Initiative turundusanalüütika üksuse etteotsa asus seni Telia analüütika osakonda juhtinud Priit Leemet.

Augustist asus Initiative'i turundusanalüütika üksuse juhiks senine Telia Eesti kliendikogemuse ja analüüsi osakonna juht Priit Leemet. Enne Teliat juhtis ta aastaid Elioni analüütilist turundust.

“Initiative'i turundusanalüütika üksus on juba 6-liikmeline. Ma ei tea täna ühtegi teist agentuuri, kes oleks selle teemaga niivõrd mahukalt ja süvitsi tegelenud. Seepärast on mul tugev seljatagune ja hea tunne juhtida ning arendada Initiative'i suunal, millesse ma ise väga usun,” kommenteerib kliendi poolelt agentuuri poolele liikumist Leemet.

Initiative'i tegevjuht Indrek Soom: “Analüütilise turunduse ümber on tihti palju segast. Tänaseks võime selgelt öelda, et oskame erinevate ettevõtete jaoks analüütilise turunduse defineerida ja suure osa sellest ka ise realiseerida. Oleme võimelised juhtima ettevõtete nii väliste turundustegevuste kui ka sisemiste andmebaaside efektiivset kasutust.”

Coopi turundusdirektor Andres Lember: "Mul on hea meel, et meie agentuur panustab sellisel määral ja tasemel turundusanalüütikasse. Coop on Eesti üks suurimaid reklaamijaid, seega on efektiivsus meile väga oluline."

Initiative kuulub rahvusvahelisse meediaagentuuride gruppi IPG Mediabrands, mis on esindatud üle maailma 93 riigis, sh kogu Baltikumis.

Osale arutelus

ERROR: Object template SessionInfo is missing!

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Best Marketingi sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

KIVILAINE otsib TURUNDUSKOORDINAATORIT

Kivilaine OÜ

28. veebruar 2019

LIVIKO otsib GRAAFILIST DISAINERIT

Liviko AS

25. veebruar 2019

RUTHIE BELLE otsib TURUNDUSJUHTI

Ruthie Belle OÜ

22. veebruar 2019