Alates selle aasta suvest on Idea PR-i tegevjuht Gerrit Mäesalu. Gerrit on varasemalt töötanud erakond Isamaa ja Res Publica Liit kommunikatsioonijuhina, vanemkonsultandina kommunikatsioonibüroos JLS ning riigiprokuratuuri avalike suhete osakonna juhina.
“Liitusin Idea PR-i meeskonnaga, sest pean ettevõtte tugevaks konkurentsieeliseks kuulumist Idea Groupi. Olen veendunud, et turundus, sotsiaalmeedia ning meedia- ja partnersuhted sulanduvad üha enam ühtseks terviklikuks kommunikatsioonivooks. Siin tulevadki esile ettevõtte eelised, mis suudab professionaalselt ja integreeritult katta kõiki eelnimetatud valdkondi. Idea PR pakub laia teenustespektrit ning on strateegiliseks partneriks erinevatele ettevõtetele ja organisatsioonidele,” ütles Mäesalu.
Seotud lood
Kui Fox otsustas USAs uue telesaate “The Floor” avaepisoodi näidata kohe pärast Super Bowli, andis see selge signaali, et formaat ei ole pelgalt vaatajaid köitev kõrgel tasemel meelelahutus. Tegemist on ka suurepärase turundusvõimalusega, kus igal sekundil on eriline väärtus. See on koht silma paista ning usaldust ja mõju kasvatada; see on ihaldusväärne ja unikaalne investeering brändi tugevdamiseks.