• 03.09.15, 14:35
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

BMA avab uue telekanali – Kanal 1+

Suurbritannia tele-ettevõte Baltic Media Alliance Ltd. (BMA) avab uue telehooaja algul Eestis uue telekanali „Kanal 1+”. Tegemist on eestikeelsele auditooriumile suunatud meelelahutusliku koguperekanaliga.
Baltic Media Alliance Ltd. direktor Margus Merima
  • Baltic Media Alliance Ltd. direktor Margus Merima
Uue telekanali programmi põhiosa moodustavad filmid, seriaalid, telemängud, erinevad meelelahutussaated, reality-showd, elustiilisaated, lasteprogrammid jne.. „Esialgu on põhirõhk nendel programmidel, millele BMA kontsern on juba näitamisõigused omandanud,” lisas Merima.. „Kõik eetrisse minevad saated saavad eestikeelse tõlke. Kanali keel on eesti keel,” ütles Kozõrenko. „Loodame, et vaatajate huvi saab olema suur,” lisas ta.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 20.01.26, 09:09
Kas investeeringust on saanud järjekordne kulu turunduses?
See on lause, mis paneb iga turundusjuhi mõtlema. Ja kui sa oled aus, siis ilmselt oled ka ise seda mõelnud: kas raha, mida me turundusele kulutame, tuleb päriselt tagasi?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Best Marketing esilehele