2015. aasta alguses ühinesid üritusturundusagentuurid X3M Marketing ja ID Production. Ettevõte kannab edaspid nime ID Production.
"Oleme produtseerinud nii Eesti suurima spordisündmuse Euroopa meistrivõistlused iluuisutamises, mis rahvusvaheliste telekanalite vahendusel jõudis sadade miljonite televaatajateni, kui ka kodumaise telemaastiku vaatajarekordeid purustanud telesaate “Tähed Jääl”. Meie Ideeks oli EMA (Eesti Muusikaauhinnad) gala uue Identiteedi loomine ning produktsiooni taseme tõstmine," rääkis senistest saavutustest ettevõtte juht Ken Matsalu. Ettevõtete ühinemise põhjuseks oli Matsalu sõnul klientide projektide mahu suurenemine.
Seotud lood
„Eeldatakse, et äriklienditurundus on läbinisti ratsionaalne, aga päris nii see ei ole,“ märgib Euronicsi ärikliendijuht Taavi Rehepapp.