• 30.07.14, 13:08
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Coca-Cola Baltikumi uus avalike suhete ja kommunikatsioonijuht on Jaanus Pauts 

Viimased kolm aastat Statoili kommunikatsioonijuhina töötanud Jaanus Pauts vastutab nüüd The Coca-Cola Company Baltikumi korporatiivse maine, valitsus- ja partnersuhete ning meediasuhtluse eest Eestis, Lätis ja Leedus.
Viimased kolm aastat Statoili kommunikatsioonijuhina töötanud Jaanus Pauts vastutab ettevõtte korporatiivse maine, valitsus- ja partnersuhete ning meediasuhtluse eest Eestis, Lätis ja Leedus. Jaanus Pauts on lõpetanud Tartu Ülikooli avalike suhete ja teabekorralduse erialal. Varasemalt on ta töötanud Japan Tobacco International korporatiivsuhete juhina ning juhtinud Elcoteq Tallinna sise- ja väliskommunikatsiooni.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 15.04.26, 15:53
Ettevõtted otsivad bränditoodetelt järjest rohkem praktilist väärtust
Bränditoodete tellimine ei tähenda enam logoga pastaka või muu nänni valimist. Ettevõtted soovivad kingitusi, mis päriselt kasutust leiavad ja peegeldavad nende väärtusi. ROI müügi- ja arendusjuhi sõnul on kasvavaks suunaks tekstiil ning praktilised igapäevatooted, mille puhul mängivad rolli nii kasutusmugavus kui ka jätkusuutlikkus.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Best Marketing esilehele