Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
INTERVJUU! TV3 juht Priit Leito: 2014 tuleb hea reklaamiaasta
Mida toob 2014. aasta reklaamituru jaoks? "Telereklaami puhul näeme 5–10% kasvu. TV3 Playle ennustame 40% kasvu. Isiklikult olen väga positiivselt meelestatud. Kohalik tarbimine on hoogustunud," on TV3 juht Priit Leito optimistlik.
Suurtel sündmuskeskustel on sageli üks ja sama väljakutse: ruumi on küll palju, kuid mitte iga üritus ei vaja korraga tuhandeid ruutmeetreid. Samal ajal soovivad ettevõtted ja korraldajad üha enam paindlikkust – võimalust ühendada konverents, gala, töötoad, meelelahutus ja võrgustumine tervikuks, ilma et peaks kasutama mitut erinevat asukohta. T1 keskuses tegutsev sündmuskeskus T1 Venue on just nendele vajadustele vastanud uuendusega, mis pakub senisest oluliselt rohkem lahendusi.