Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine.
Viasati uus PR- ja turundusspetsialist Karin Laurima
Viasati turundusosakonnaga liitus PR- ja turundusspetsialist Karin Laurima. Karini eelmiseks töökohaks oli Toyota Baltic AS, kus tegeles Lexuse turundamisega. Varasemalt on ta olnud seotud nii Trio LSL Raadiogruppi kuuluvate raadiojaamade kui ka EBS Juhtimiskoolituse Keskuse turundamisega.
Karini vastutada on Viasati suhetekorralduslike tegevuste planeerimine ja organiseerimine, meediakommunikatsiooni ja sotsiaalmeedia tegevuste korraldamine, Viasati veebiplatvormide haldamine, turunduskampaaniate ettevalmistamine ning osalemine kampaaniate ja arendusprojektide elluviimises. Karini eelmiseks töökohaks oli Toyota Baltic AS, kus tegeles Lexuse turundamisega. Varasemalt on ta olnud seotud nii Trio LSL Raadiogruppi kuuluvate raadiojaamade kui ka EBS Juhtimiskoolituse Keskuse turundamisega.
Juhime tähelepanu, et Sul on õigus keelata oma kontaktandmete kasutamine samasuguste toodete või teenuste otseturustuse tegemiseks võttes Äripäevaga ühendust aadressil [email protected] või telefonil 667 0099.