Autor: Silja Oja • 24. oktoober 2012
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine.

Best Marketing otsib projektijuhti

Projektijuhi ülesandeks on Eesti parimate turundusseminaride ja -konverentside projektide juhtimine ning tihe koostöö Best Marketingi juhi ja uudistetoimetaja Silja Oja ja Best Marketingi konverentside programmijuhi Hando Sinisaluga.

PROJEKTIJUHTI

kelle ülesandeks on juhtida Best Marketingi turundussündmuste toimimist: korraldada meeldejäävaid konverentse, harivaid seminare ja mõnusat suhtlust pakkuvaid Best Marketing Club hommikukohvisid. 

Sisu on kättesaadav ainult tellijale.
Lugemiseks logi sisse või vormista tellimus
EraisikEttevõte
Olen tingimustega nõus
Kaardimaksega
Mobiilimaksega
Juhime tähelepanu, et Sul on õigus keelata oma kontaktandmete kasutamine samasuguste toodete või teenuste otseturustuse tegemiseks võttes Äripäevaga ühendust aadressil [email protected] või telefonil 667 0099.
Bestmarketing.ee toetajad:
Laura ReiterBestmarketing.ee toimetajaTel: +372 5561 9490
Maarit EermeBestmarketing.ee juhtTel: +372 514 4884
Hando SinisaluBest Marketingi konverentside programmijuhtTel: +372 502 8561
Cätlin PuhkanBest Marketingi veebireklaami müügijuhtTel: +372 5331 5700