• 09.11.11, 12:12
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Fotogalerii: Zavod BBDO ja Event Masters kolisid kokku

28. oktoobril pidasid ühist kliendiõhtut reklaamifirma Zavod BBDO ja üritusturundusfirma Event Masters. Reede õhtu algas soolaleivapeoga uutes kontoriruumides Rotermanni kvartalis ning jätkus vanalinnas klubis ShahMatt.
Kesklinna kolimise põhjuseks oli Zavodi ja Event Mastersi juhi Tauno Looduse sõnutsi eesmärk jõuda kliendile lähemale. Lisaks uutele ruumidele sooviti tutvustada klientidele ka Zavod BBDO uuenenud nägu, mida ilmestavad mitmed uued töötajad. Näiteks töötavad nüüd Zavodis projektijuhtidena Mosaici endine turundusjuht Triin Tammela ja varasemalt 10 aastat reklaamiagentuuris DDB Estonia töötanud Reilika Mäekivi. Jaanuarist on muutunud ka Zavodi omanikering, kuhu kuuluvad nüüd Tauno Loodus, Marek Reinaas ja samuti Rotermanni kvartalis asuva disainibüroo Refleks juht Tarmo Ojakäär.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 20.01.25, 17:48
POS tooted ja stendid muudavad ettevõtte nähtavaks
COPIX ühendab stendis loovuse ja tehnilised lahendused
Enim levinud viisiks kauplustes, üritustel, näitustel, messidel oma ettevõtte või toodetega silma jäämiseks on stendide või teiste sarnaste POS-toodete kasutamine. Silmatorkav ja visuaalselt atraktiivne lahendus köidab ja seob tähelepanu.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Bestmarketing esilehele