Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
AS Rautakirja Estonia võtab tööle e-kaubanduse müügi- ja arendusjuhi
Rautakirja Estonia Grupi moodustavad ajakirjanduse hulgimüügiga tegelev Lehepunkt OÜ ning jaemüügile keskendunud AS Rautakirja Estonia. Viimase brändiporfelli kuuluvad R-Kiosk, Apollo, Filmipood ja Videoplanet.
Rautakirja Estonia Grupp on osa Soomes ning Baltikumis tegutsevast kaubanduskontsernist Rautakirja Oy, mille kioskites ning kauplustes toimub aastas kokku üle 190 miljoni müügikontakti. Rautakirja Oy omakorda kuulub enam kui 20 riigis tegutsevasse Sanoma meediakontserni.
Olgu toode ümbrise sees nii hea kui tahes, ent kui pakend selle ümber pole köitev, võib kaup potentsiaalsetele ostjatele ikkagi märkamatuks jääda. Kindel on see, et huvitav ja pilkupüüdev pakend tekitab emotsioone ning jääb paremini meelde ehk pakend pole ammu enam ”lihtsalt pakend”, vaid midagi palju enamat.