• 08.11.10, 00:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Balteco turundusega hakkab tegelema Kairi Pops

Seoses Balteco turundusdirektori Merje Seina lapsehoolduspuhkusele minemisega võtab Balteco turundusega seotud töökohustused üle Kairi Pops (fotol), kes alustab 15. novembril Baltecos tööd turundusspetsialistina, alludes müügidirektorile.
Ühtlasi lõpetab Kairi oma töö turundusspetsialistina Hansabuss AS-is, kus ta töötas siiani alates 2007. aastast. Hansabussi turundusega jääb tegelema turundusjuht Helen Kalberg.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 07.04.25, 09:00
Pakend võib olla sinu ettevõtte parimaks turundajaks
Olgu toode ümbrise sees nii hea kui tahes, ent kui pakend selle ümber pole köitev, võib kaup potentsiaalsetele ostjatele ikkagi märkamatuks jääda. Kindel on see, et huvitav ja pilkupüüdev pakend tekitab emotsioone ning jääb paremini meelde ehk pakend pole ammu enam ”lihtsalt pakend”, vaid midagi palju enamat.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Bestmarketing esilehele