• 17.03.09, 14:48
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Meistriklassi kava

21. aprillil Tallinnas toimuva Nick Baggotti internetiturunduse meistriklassi näol on tegemist terve päeva kestva ülevaatliku töötoaga, milles käsitletakse praktiliste näidete ja edulugude varal olulisemaid e-turunduse komponente. Kuna meistriklass on inglise keeles, esitame siinkohal ka selle kava originaalkeeles:

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 07.04.25, 16:15
Priit Tomson: kasutame Kobra Sales’is hästi toimivat salarelva
Müügiagentuur Kobra Sales ja Infopank alustasid koostööd, eesmärgiga müügiprotsessid tõhusamaks muuta. Infopanga andmed aitavad sihtida täpsemalt kliendibaasi ja seda järjepidevalt kasvatada.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Bestmarketing esilehele