• 10.09.08, 01:01
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Uus internetiteenus oma sõprade informeerimiseks

16. septembril avati aadressil www.bz.ee Eesti esimene operatiivsete lühiuudiste edastamise internetiteenus BIZI, mis on mõeldud nii eraisikutele kui organisatsioonidele lühikeste ja operatiivsete uudiste edastamiseks.
Teenuse loojate plaane valgustab Valentin Ivanov, rahvusvaheliste internetipõhiste meelelahutusteenuste arendaja ja Yaika! sotsiaalse meediavõrgustiku asutaja.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 13.11.25, 11:00
Hea üritus ei lõpe laval: kuidas luua emotsiooni, mis elab edasi ka Instagramis
Üritusturundus on turunduse kõige emotsionaalsem osa – hästi korraldatud üritus aitab sõnumil tõeliselt kohale jõuda ning loob ühtekuuluvustunde, ütles ID Productioni juht Ken Matsalu. „Emotsioon on ürituse juures kõige olulisem. Kõik muu – sisu, produktsioon, artistid – aitab seda emotsiooni luua.“

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Best Marketing esilehele