11 oktoober 2018
Jaga lugu:

Artist Siseraadiod ja BTL Media ühinesid ainulaadseks sihtturundusagentuuriks

Marek Kaptjuh  Foto: Aleksei Kuzmin

Eesti üks suurimaid kaubanduspindade sisemeediapartnereid Artist Siseraadiod OÜ ühines below-the-line teenuseid pakkuva ettevõttega BTL Media OÜ. Ühinemise tulemusel tekkis sihtturundusagentuur Artist, mis pakub kaubandusettevõtetele ja teeninduspindadele meediateenuseid alates siseraadio muusikavalikust kuni hoolikalt viimistletud reklaamlahendusteni.

Artisti eesmärk on olla kaubandus- ja teeninduspindade sihtturunduses avatud ja innovaatiline tegija ning pakkuda oma koostööpartneritele loovat ja hoolikalt läbimõeldud teenust,” ütles Artisti ärijuht Marek Kaptjuh. “Kahe ettevõtte liitmine annab meile suuremad võimalused tuua turule kaasaegsed terviklahendusi ja veel arendusjärgus olevad tulevikulahendused, et meie kliendid ja partnerid saaksid koheselt ülejäänud maailma reklaamitrendidega kaasas käia.”

Kaptjuhi sõnul on mõlema ettevõtte meeskonnad juba mõnda aega tegutsenud ühtses rütmis ning senistele koostööpartneritele jätkub teenuse osutamine igapäevasel viisil.

“Muutume agentuuriks, mis erineb teistest selle poolest, et meil on oma meediakanalid, mille kaudu oleme võimelised kõnetama tarbijaid kogu nende ostuteekonnal – see loob meie klientidele unikaalse võimalusele oma sõnumi edastamiseks kõigile kaubandus- ja teeninduspinda külastavatele inimestele,” rääkis Kaptjuh. “Samuti ei konkureeri me ühegi täisteenust pakkuva agentuuriga, vaid saame olla nende käepikendus erinevate lahenduste pakkumisel.”

Ühinenud ettevõtte uueks juriidiliseks nimeks on Artist Media OÜ, ettevõte jätkab Artisti kaubamärgikasutamist.

Artist Media OÜ tegutseb aktiivselt üle Eesti rohkem kui 500-l kaubandus- ja teeninduspinnal. Artist pakub oma klientidele taustmuusika programmide koostamist, soundscape’ide loomist, audiobrändingut, siseraadio reklaamivahendust, audio- ja videostuudio teenuseid, helitehnika tarnet, -paigaldust ja -hooldust, projitseeritud videoloovlahendusi, helilisi erilahendusi ning eriväljapanekuid. Lisaks on reklaamivõimalustena tootevalikus veel autokohad, bännerpinnad, valguskastid, ukse- ja eskalaatorikleebised, esitluskohad, esinduspersonali rent ning reklaamide tootmine ja paigaldus.

Lisainfo:

Marek Kaptjuh

Ärijuht, juhatuse liige | Artist Media OÜLõõtsa 8A | Tallinn, 11415| EestiTel: +372 617 7190Mob: +372 50 16 566

Jaga lugu:
BEST MARKETINGI UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Best Marketingi uudised igal nädalal enda postkasti.

Bestmarketing.ee toetajad:

Marianne Liibert
Marianne LiibertBestmarketing.ee toimetajaTel: +372 5563 5831marianne@bestmarketing.ee
Kristi Remmik
Kristi RemmikBestmarketing.ee ürituste projektijuhtTel: +372 5683 6988kristi@bestmarketing.ee
Hando Sinisalu
Hando SinisaluBest Marketingi konverentside programmijuhtTel: +372 502 8561hando@best-marketing.com
Cätlin Puhkan
Cätlin PuhkanBest Marketingi veebireklaami müügiijuhtTel: +372 5331 5700catlin.puhkan@aripaev.ee