(Sisuturundus) Artist Siseraadiod ja BTL Media ühinesid ainulaadseks sihtturundus­agentuuriks

Marek Kaptjuh
Marek Kaptjuh

Eesti üks suurimaid kaubanduspindade sisemeediapartnereid Artist Siseraadiod OÜ ühines below-the-line teenuseid pakkuva ettevõttega BTL Media OÜ. Ühinemise tulemusel tekkis sihtturundusagentuur Artist, mis pakub kaubandusettevõtetele ja teeninduspindadele meediateenuseid alates siseraadio muusikavalikust kuni hoolikalt viimistletud reklaamlahendusteni.

Artisti eesmärk on olla kaubandus- ja teeninduspindade sihtturunduses avatud ja innovaatiline tegija ning pakkuda oma koostööpartneritele loovat ja hoolikalt läbimõeldud teenust,” ütles Artisti ärijuht Marek Kaptjuh. “Kahe ettevõtte liitmine annab meile suuremad võimalused tuua turule kaasaegsed terviklahendusi ja veel arendusjärgus olevad tulevikulahendused, et meie kliendid ja partnerid saaksid koheselt ülejäänud maailma reklaamitrendidega kaasas käia.”

Kaptjuhi sõnul on mõlema ettevõtte meeskonnad juba mõnda aega tegutsenud ühtses rütmis ning senistele koostööpartneritele jätkub teenuse osutamine igapäevasel viisil.

“Muutume agentuuriks, mis erineb teistest selle poolest, et meil on oma meediakanalid, mille kaudu oleme võimelised kõnetama tarbijaid kogu nende ostuteekonnal – see loob meie klientidele unikaalse võimalusele oma sõnumi edastamiseks kõigile kaubandus- ja teeninduspinda külastavatele inimestele,” rääkis Kaptjuh. “Samuti ei konkureeri me ühegi täisteenust pakkuva agentuuriga, vaid saame olla nende käepikendus erinevate lahenduste pakkumisel.”

Ühinenud ettevõtte uueks juriidiliseks nimeks on Artist Media OÜ, ettevõte jätkab Artisti kaubamärgikasutamist.

Artist Media OÜ tegutseb aktiivselt üle Eesti rohkem kui 500-l kaubandus- ja teeninduspinnal. Artist pakub oma klientidele taustmuusika programmide koostamist, soundscape’ide loomist, audiobrändingut, siseraadio reklaamivahendust, audio- ja videostuudio teenuseid, helitehnika tarnet, -paigaldust ja -hooldust, projitseeritud videoloovlahendusi, helilisi erilahendusi ning eriväljapanekuid. Lisaks on reklaamivõimalustena tootevalikus veel autokohad, bännerpinnad, valguskastid, ukse- ja eskalaatorikleebised, esitluskohad, esinduspersonali rent ning reklaamide tootmine ja paigaldus.

Lisainfo:

Marek Kaptjuh
Ärijuht, juhatuse liige | Artist Media OÜ
Lõõtsa 8A | Tallinn, 11415| Eesti
Tel: +372 617 7190
Mob: +372 50 16 566

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Best Marketingi sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

RUTHIE BELLE otsib TURUNDUSJUHTI

Ruthie Belle OÜ

22. veebruar 2019

AATRIUM SISUSTUSKAUBAMAJA otsib DIGITURUNDUSE SPETSIALISTI

Aatrium Sisustuskaubamaja AS

24. veebruar 2019