Luminori kommunikatsioonijuhina alustas Ivi Heldna

20. maist juhib Luminori baltikumiülest kommunikatsiooni pikaaegse avaliku ja erasektori kogemusega Ivi Heldna.

Ivi Heldna  

„Mul on väga hea meel Ivi liitumise üle meie organisatsiooniga. Luminor on läbi tegemas väga mahukat ümberkujunemise protsessi, et saada Baltikumi parimaks finantsteenuste pakkujaks siinse regiooni ettevõtlikele inimestele. Selged sõnumid ja tõhus kommunikatsioon meie tegevuste ja eesmärkide kohta nii avalikkusele kui organisatsioonis sees on selle protsessi toetamiseks täna ja tulevikus väga olulised,“ ütles Luminori juhatuse esimees Erkki Raasuke.

Ivi Heldna sõnul on kommunikatsioonil väga suur roll selles, kui edukas üks organisatsioon oma eesmärkide saavutamisel on, ning millised on tema suhted töötajate, klientide ja partneritega. „Mulle meeldivad Luminori väärtused ja ma soovin kaasa aidata seatud eesmärkide saavutamisse. Ühtlasi on see harukordne võimalus olla ühe ettevõtte niivõrd suure ja kiire muutumise juures ning selle õnnestumisse oma panus anda,“ ütles Heldna.

Ivi Heldnal on rohkem kui 20-aastane kommunikatsioonijuhtimise kogemus nii era kui avalikus sektoris, Eestis ja välisriikides. Vahetult enne Luminoriga liitumist juhtis Heldna rahandusministeeriumi kommunikatsiooniosakonda. Ta on nõustanud sotsiaalkindlustusametit, olnud nii maksu- ja tolliameti kui justiitsministeeriumi avalike suhete juht ning juhtinud Estonian Business Schooli turunduse ja avalike suhete osakonda. Ivi Heldna on nõustanud Euroopa Liidu twinning projektide raames Rumeenia, Armeenia ja Jordaania ametiasutusi. Heldna on lõpetanud Tartu Ülikooli õigusteaduse eriala.

Jaga lugu:
BEST MARKETINGI UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Best Marketingi uudised igal nädalal enda postkasti.

Bestmarketing.ee toetajad:

Marianne Liibert
Marianne LiibertBestmarketing.ee toimetajaTel: +372 5563 5831
Kristi Remmik
Kristi RemmikBestmarketing.ee ürituste projektijuhtTel: +372 5683 6988
Hando Sinisalu
Hando SinisaluBest Marketingi konverentside programmijuhtTel: +372 502 8561
Cätlin Puhkan
Cätlin PuhkanBest Marketingi veebireklaami müügiijuhtTel: +372 5331 5700