• 01.03.19, 09:35
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Vaata, kes astusid sammu lähemale Baltimaade PR-auhindade võidule

Baltimaade PR-auhindade konkursi Mi:t&Links 59 edasipääsenu hulgas on tänavu kolm Eesti agentuuri või organisatsiooni – Dalton, Põhjamaade Ministrite Nõukogu Eesti esindus ja META Advisory koos Swedbankiga, kes astuvad võistlustulle juba 7. märtsil.
Vaata, kes astusid sammu lähemale Baltimaade PR-auhindade võidule
"Mi:t&Links. Baltic Communications Awards” on iga-aastane rahvusvaheline kommunikatsiooniauhindade konkurss, mille eesmärk on anda elukutselistele kommunikatsioonisektori töötajatele võimalus jagada oma parimaid praktikaid ning auhinnata parimaid projekte ja kampaaniaid.

Seotud lood

Töökuulutused
  • 07.05.25, 11:22
Vičiunai otsib müügimeeskonna juhti
Kandideerimise tähtaeg: 18.05.2025

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Bestmarketing esilehele