7 põhjust, miks nüüd ja kohe ennast Passwordile kirja panna

Suurim turundussündmus Password toimub 21.- 22.märtsil märtsil Alexela kontserdimajas. Fookuses on kasvuturundus! Kolmapäev on viimane võimalus Passwordi konverentsile soodushinnaga registreeruda.

1. Kolmapäeval, 16. jaanuaril lõppeb registreerimine konverentsile kõige soodsama hinnaga 529 eurot (km-ga 634,80). Kasuta kohe võimalust ja pane ennast ja oma kolleegid kirja!

2. Passwordil saab kahe päeva jooksul hea ülevaate sellest, kuidas oma ettevõtet turunduse abil kasvatada: nii traditsioonilise turunduse võtetega kui uusimate digiturunduse lahenduste abil;

3. Õpid Eesti turundajate kogemusest: Sa soovid kindlasti teada, mida teevad Eesti parimad turundajad ja kuidas nad on edu saavutanud - laval on nii Turundustegu 2018 finalistid kui viimase 20 aasta parimate turundustegude võitjad;

4. Konverentsil on ideaalne võimalus suhelda 600+ kolleegi ja konkurendiga, vahetada infot, sõlmida uusi tutvusi ja teha äri. Nii suures hulgas turundajaid ühe katuse all sa mujalt Eestist ei leia.

5. Passwordil esinevad tuntud ja kiiresti kasvavate brändide turundusjuhid. Tule ja õpi kuidas Deliveroo, Shiseido, Huawei, Hubspot, Skyscanner, WeChat (Tencent) jt on turunduse abil ülikiiresti kasvanud. Kokku on laval ca 50 esinejat.

6. Saad teada, kuidas idufirmad teevad nutikat turundust vähese rahaga ning mida on traditsioonilistel ettevõtetel sellest õppida;

7. Hilton Olympic Casinos tuleb vinge pidu, kus tantsuks mängib tuntud Eesti bänd ning selgub, kes tegid eelmisel aastal parimat turundust!

Tutvu Passwordi kavaga ja registreeru soodushinnaga aadressil www.password.ee

Kohtumiseni aasta kõige vingeimail turundusündmusel Passwordil!

Osale arutelus

ERROR: Object template SessionInfo is missing!

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Best Marketingi sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

EESTI TEADUSAGENTUUR otsib TURUNDUSSPETSIALISTI

Eesti Teadusagentuur

03. märts 2019

LUX EXPRESS is looking for a PROJECT MANAGER

Lux Express

01. märts 2019