Artist Media turundus- ja loovjuhina asus tööle Erki Peinar

Erki Peinar
Erki Peinar

Sihtturundusagentuur Artist Mediaga liitus pikaaegse kogemusega loovjuht Erki Peinar, kelle ülesandeks ettevõttes saab hiljuti laienenud Artist Media erinevate tegevusvaldkondade loovlahenduste käivitamine ja ellu viimine.

„Artisti tugevuseks pean sümbioosi keskustele BTL-lahenduste väljatöötamisest, siseraadio kanalist ning helistuudio võimekusest, läbi mille saame klientidele pakkuda terviklikke turunduskontseptsioone kaubanduskeskustes ja jaekettides“, ütles Erki Peinar. „Loovjuhile annavad sellised meedialahendused põnevad tööriistad uuteks lähenemisteks. Turundus- ja loovjuhina näen mitmeid võimalusi, kuidas oma kogemustega Artisti brändi tuntust kasvatada.”

Artist Media ärijuht Marek Kaptjuh sõnas, et uue loovjuhi liitumisega võidavad eelkõige ettevõtte koostööpartnerid ja kliendid: „Suurte kogemustega Erki Peinari esimeseks tööks saab olema meedia- ja reklaamiagentuuridega personaalse ja sisuka koostöö juurutamine, et iga kliendi tellimus oleks kui käsitööna spetsiaalselt valminud sõnum, reklaam või loovlahendus, mis aitaks ettevõttel edukalt oma sihtgrupini jõuda.“

Erki Peinar on lõpetanud Muusikaakadeemia ning töötanud 13 aastat digiagentuuris ADM, 3,5 aastat loovjuhina meediaagentuuris MediaCom ning arendanud turundusspetsialistina LaitseRallyParki.

„Mulle, kes ma varem olin Artisti kliendi rollis, on juba aastaid Artist välja paistnud kui äärmiselt sõbralik, omanäoline ja positiivse kuvandiga professionaalne agentuur, kus valitseb nutikas ja efektiivne sünergia,“ rääkis Peinar. „Musikaalse ja energilise loovnatuurina suudan sütitada Artisti meeskonda veelgi enam ning innustada kõiki mõtlema reklaamiideid kastist välja, et panna Artist paremini kõlama.”

Osale arutelus

ERROR: Object template SessionInfo is missing!

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Best Marketingi sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

EESTI TEADUSAGENTUUR otsib TURUNDUSSPETSIALISTI

Eesti Teadusagentuur

03. märts 2019

KIVILAINE otsib TURUNDUSKOORDINAATORIT

Kivilaine OÜ

28. veebruar 2019