Saku Õlletehase turundust juhib Eva Maarend

Eva Maarend
Eva Maarend

Alates sellest suvest kureerib Saku Õlletehase turundustiimi tööd Eva Maarend, kes oma viimaste aastate tööpositsioonidel on panustanud Eesti lennundussektorisse ja Eesti kui atraktiivse turismisihtkoha turundamisse.

Varasemalt Tallinna Lennujaama koduse lennujaama kontseptsiooni juurutada aidanud ning uue rahvusliku lennufirma Nordica brändi turuletoomises kaasa löönud Eva liitus Saku Õlletehasega 2017. aasta sügisel õllede brändijuhina, möödunud suvest on tema vastutada kogu Saku Õlletehase turundusvaldkond.

“Minu varasem armastus, lennundus, ja joogitööstus võivad esmapilgul tunduda teineteisest valgusaastate kaugusel, kuigi tegelikkuses on neil üks väga selge ühendav lüli – püüda üha nõudlikumaks muutuva tarbija usaldust äärmiselt konkurentsitihedal turul,” kommenteeris Eva Maarend.

Eva sõnul paelub teda töös Saku Õlletehase turunduses esmajoones mõte, et just tema tiimi töö üheks väljundiks on paljude Eesti inimeste igapäevaste tarbijaharjumuste kujundamine ning siinse õllekultuuri arendamine.

Eesti õllekultuuri arengut hinnates märgib Eva, et kui üheltpoolt on avalikkuses väga kõrge tähelepanu mitmesugustel käsitöö- ja spetsiifilisi maitsenüansse pakkuvatel väikeõlledel laiemalt, siis jätkuvalt on innovatsioonis ja tootearenduses suur roll nn “traditsioonilistel” pruulijatel.

Traditsioonilise tooteportfelli ehk õllede, siidrite, longdrinkide ja vee kõrval on üha olulisemaks kujunenud ka õllede alamkategooriana alkoholivabad õlled.

“Kui veel isegi viie aasta eest oli alkoholivaba õlu nii tarbijate kui tootjate portfellis pigem üks nö must have nimetus, siis tänaseks näitab alkoholivaba õlle turg mitmekohalisi kasvunumbreid ning näiteks Saku portfellis on juba viis erinevat toodet,” lisas Eva.

Evat toetavad Saku turundustiimis õllede kategooria brändijuhina Anu Ozolit ning teiste jookide (veed, siidrid, karastusjoogid, long drink) kategooria brändijuhina Helina Reinfelt.

Osale arutelus

ERROR: Object template SessionInfo is missing!

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Best Marketingi sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

LUX EXPRESS is looking for a PROJECT MANAGER

Lux Express

01. märts 2019

EESTI TEADUSAGENTUUR otsib TURUNDUSSPETSIALISTI

Eesti Teadusagentuur

03. märts 2019