• 30.07.18, 15:46
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Sel aastal on Baltikumi agentuuride edetabelil uus liider

Oleme Balticbestil juba neli korda välja andnud Baltikumi agentuuride edetabelit, mis tugineb nii kohalikel kui rahvusvahelistel konkurssidel võidetud auhindadele. Esimene kord (2014) võitis selle Leedu agentuur Not Perfect ja viimasel kolmel aastal on Baltikumi parim olnud Leedu agentuur MILK.
Sel aastal on Baltikumi agentuuride edetabelil uus liider
Aga mitte seekord. MILK on otsustanud võtta vaheaasta ja konkurssidele töid ei esita - seega pole ka võidulootust. Kes on 2018. aasta Baltikumi parim agentuur, selgub 31. augustil 2018 Balticbesti auhinnatseremoonial Filmimuuseumis.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 28.01.26, 12:02
Analüüs: millised B2B-sisuturunduse lood 2025. aastal päriselt töötasid
B2B-sisuturundusest räägitakse palju. Soovitakse olla nähtav, positsioneerida end eksperdina ja jagada põhjalikku sisu. Praktikas jõuab aga ärikliendini vaid väike osa loodud sisust. Sageli ei ole põhjus ei kanalivalikus ega eelarves, vaid selles, millest ja kuidas räägitakse. Vaatasin üle 2025. aasta Äripäev.ee ja Äripäeva teemaveebide enim loetud sisuturunduslood ning püüdsin mõtestada, mis neid tegelikult ühendab.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Best Marketing esilehele