• 07.10.15, 11:44
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Marika Jahilo: eestlastel on suhtlemispuue

„Seltskonnas vait olemine on Eestis täiesti normaalne, aga paljudes teistes kultuurides peetakse seda ülimaks ebaviisakuseks, lausa mühaklikkuseks,“ räägib 29. oktoobril Tallinnas toimuva Eesti suhte- ja networkingu esikonverentsi Best B2B esineja Marika Jahilo.
Marika Jahilo
  • Marika Jahilo
Millised on peamised vead, mida müügisuhtluses tehakse?

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 11.12.25, 15:22
Mida sündmuse tellija tihti ei tea ja mida tehnikatiim näeb alati ette
Paljud sündmuste tellijad alahindavad tehnilise ettevalmistuse keerukust, kuid just seal sünnib edu või ebaõnn. Pikaajalise kogemusega Eventechi projektijuhid Mattias Tammik ja Mihkel Verlin näevad riske ette ja teavad, kuidas vältida olukordi, kus hea idee jääb teostamata.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Best Marketing esilehele