• 28.05.14, 12:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Eesti mainekaim suurettevõte on Rakvere Lihakombinaat

TNS Emori uuringu kohaselt sai mainekaimaks suurettevõtteks sel aastal Rakvere Lihakombinaat, kellele järgnes Swedbank. Kolmandat kohta jäid pingereas jagama RMK, Saku Õlletehas, EMT ja Tere. Tööandjate maine uuringus oli esikohal aga Eesti Energia, kellele järgnesid Tallinna Sadam ja RMK.
Uuringuekspert Mari-Liis Eensalu selgituse kohaselt väärtustavad inimesed klientide ja tööandjatena erinevaid asju ning see kajastub ka kahes mainitud paremusjärjestuses: „Mõlema pingerea esikolmikusse mahub küll RMK, kuid sageli hinnatakse ettevõtteid üldise maine ja potentsiaalse töökoha vaatevinklist erinevalt.“

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 07.04.25, 16:15
Priit Tomson: kasutame Kobra Sales’is hästi toimivat salarelva
Müügiagentuur Kobra Sales ja Infopank alustasid koostööd, eesmärgiga müügiprotsessid tõhusamaks muuta. Infopanga andmed aitavad sihtida täpsemalt kliendibaasi ja seda järjepidevalt kasvatada.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Bestmarketing esilehele