Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Riigikohus keelas reklaamida Saaremaa viina lausega "Vötame mönuga"
Riigikohus keelas reklaamida Saaremaa viina lausega "Vötame mönuga", sest tegu on seaduse järgi keelatud üleskutsega tarbida alkoholi. "Vötame mönuga" copy ja reklaamikontseptsiooni autor on Hendrik Toompere juunior.
Riigikohtus jättis Eesti suuruselt teise alkoholitootja Altia Eesti ASi kassatsioonikaebuse menetlusse võtmata, mis tähendab, et tarbijakaitseameti ettekirjutus Saaremaa viina reklaamikampaania kohta sai lõpliku lahendi.
Artist Media on siseraadio valdkonna pioneer aastast 2002. Pika kogemuse pinnalt jagavad nad soovitusi, kuidas saaksid selle kanali enda heaks tööle panna. Loe, kuidas siseraadio efektiivsust mõõdetakse, kuidas turunduses muusikat valida ja mida selle kanali kaudu üldse reklaamida.