• 01.12.11, 14:52
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Jüri Kriisemann: jaga partneriga sama hobi

Kuna Eestis tunnevad kõik kõiki, on äripartneriga hea läbirääkimisi pidada, kui jagad temaga sama hobi, rääkis EMT ärikliendi divisjoni juht Jüri Kriisemann eilsel Best Marketingi korraldatud Eesti esimesel business-to-business konverentsil BEST B2B 2011.
„Eesti väiksuses on oluline, et ostad teenust ettevõttest, kes on ka sinu klient. Nii saad kliendiga paremini läbi rääkida,“ tutvustas Kriisemann võimalusi, kuidas luua äriklientidega paremaid suhteid.

Seotud lood

Initiative Insight Feed
  • 19.02.26, 11:00
Turundusjuht peab finantsjuhiga rääkima investeeringu ja tasuvuse keeles
Turundusjuhi roll ettevõtte juhtimises sõltub sellest, kas ta suudab oma tegevust põhjendada investeeringu ja tasuvuse keeles. Saates „Password“ arutlevad Initiative’i juht Indrek Soom ja Analytical Alley juht Tanel Rebane, miks turundust nähakse endiselt kuluna ning kuidas analüüsipõhine lähenemine aitab selle muuta mõõdetavaks ärifunktsiooniks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Best Marketing esilehele