Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Joel Volkov mobiilse interneti reklaamist now.sprint.com
Minu tänane reklaamileid ei ole Eestist. See on Ameerikast, aga kuna ta asetseb veebis, siis oleks võinud selle teha kes iganes ka Eestist. Idee on lihtne ja absoluutselt geniaalne.
Tartu Ülikooli Narva kolledžisse tullakse õppima üle Eesti– mitte ainult diplomi pärast, vaid sellepärast, et teha karjääri valdkonnas, mis päriselt huvitab. Õppekava “Ettevõtlus ja digilahendused” ühendab ettevõtluse, tehnoloogia ja praktilised oskused viisil, mis kõnetab nii ettevõtjaid, värskeid koolilõpetajaid kui ka neid, kes soovivad teha karjääripööret.