• 25.01.22, 16:06

Käimas on Kommunikatsioonitegu 2021 konkurss. Tööde esitamise pikendatud tähtaeg on 21. veebruar

Eesti Kommunikatsioonijuhtide Liit kuulutas välja iga-aastase auhinnakonkursi Kommunikatsioonitegu 2021. Tööde esitamise tähtaeg pikenes nädala võrra ehk on esialgse 14. veebruari asemel 21. veebruar 2022 kell 23.59.
Kommunikatsioonitegu 2020 laureaadid
  • Kommunikatsioonitegu 2020 laureaadid
  • Foto: Anna Aurelia Minev
„Tegemist on Eesti pikimate traditsioonidega kommunikatsioonieriala suursündmusega, mis esmakordselt toimus aastal 2000. Auhinnakonkursi eesmärk on tõsta esile ja tunnustada aasta parimate kommunikatsiooniprojektide ja -kampaaniate tegijaid ning tellijaid. Konkurss pakub inspiratsiooni parimate praktikate kasutuselevõtuks laiemalt,“ ütles konkursi žürii esimees, Eesti Kommunikatsioonijuhtide Liidu president Margus Mets.

Seotud lood

Uudised
  • 11.06.21, 09:20
Selgusid Kommunikatsioonitegu 2020 võitjad
Eile, 10. juunil avalikustas Eesti Kommunikatsioonijuhtide Liit Kommunikatsioonitegu 2020 konkursi võitjad. Põhja-Eesti Regionaalhaigla pälvis nii Grand Prix kui ka avaliku sektori kategooria auhinna. Teised võitjad olid Maksu- ja Tolliamet, Telia, Agenda PR ja kodanikualgatus 500 Kleiti.
  • ST
Sisuturundus
  • 15.05.25, 13:50
Digiposter laieneb: uus partner Postimaja ja suuremad ekraanid linnas
Saates „Password. Make marketing fun again“ teeme juttu välimeediast. Külas on Digipostri juht Priit Pedanik ja müügijuht Hardi Potter.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Best Marketing esilehele