Best Marketingi toetajate hulka lisandus FCR Media

Alates aprillist on Eesti suurim digitaalmeedia agentuur FCR Media Best Marketingi veebi ja uudiskirja toetaja.

"Best Marketing on Eesti suurim ja tunnustatuim turundus- ja reklaamiteemasid kajastav veebiportaal. Me pole seni leidnud paremat paika, kus just digiturunduse teemadel kaasa rääkida," sõnab täisteenust pakkuva digiagentuuri FCR Media partner ja turundusjuht Anni Kitsing.

"Kümme aastat tagasi sai FCR Mediast Google AdWords Premiere partner. Oleme juba aastaid ainsaks nii kõrgtasemeliseks Google’i reklaamipartneriks Eestis. Nüüdseks on meie portfell märkimisväärselt erinevate digikanalite näol laienenud ja teisalt saame öelda, et oleme suurima klientide arvuga digitaalmeedia agentuur Eestis," ütleb Kitsing.

Kitsing näeb partnerluses võimalust muuta Eesti ärimaastikku digiturunduse teemadel veelgi nutikamaks - eelkõige Google'is, kuid ka teistes digitaalsetes reklaamikanalites. "Paraku näeme oma igapäevatöös, et ettevõtted jätavad liiga palju võimalusi kasutamata. Tihti ostetakse internetireklaami süvenemata detailidesse, sarnaselt tele- või raadioreklaamile ning jäetakse kasutamata just need täiendavad võimalused, mida Internet pakub. See omakorda kajastub reklaamikampaaniate ebamõistlikult suurtes kuludes ja väikestes tuludes. Digis on kõik mõõdetav."

FCR Media soovib tulevikus Best Marketingi portaalis jagada oma digiturunduse alaseid teadmisi ja anda piisavalt infot, et ettevõtted saaksid otsustada, kas jätkata omapäi või partneriga ning kuidas üldse olla nõudlik tellija.

Jaga lugu:
BEST MARKETINGI UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Best Marketingi uudised igal nädalal enda postkasti.

Bestmarketing.ee toetajad:

Marianne Liibert
Marianne LiibertBestmarketing.ee toimetajaTel: +372 5563 5831
Kristi Remmik
Kristi RemmikBestmarketing.ee ürituste projektijuhtTel: +372 5683 6988
Hando Sinisalu
Hando SinisaluBest Marketingi konverentside programmijuhtTel: +372 502 8561
Cätlin Puhkan
Cätlin PuhkanBest Marketingi veebireklaami müügiijuhtTel: +372 5331 5700