Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Mida peab teadma enne video tootmist?
Kuidas video tegemist alustada ning mida selle jaoks teadma peab. Agentuur La Ecwador sisuturundustiimi juht Teele Hein, toob välja 7 nõuannet, mida jälgida ning mis aitavad paremini lahti mõtestada video tootmise protsessi.
B2B-turundajate seas on levinud uskumus, et suvel pole mõtet suuri kampaaniaid teha, sest „kõik on puhkusel“. Kuid kas see peab ikka paika? Küsimusele aitab vastuse leida Äripäeva juhatuse liige Toomas Truuverk, kellelt uurisime, kas suvi on tõesti aeg, mil otsustajad on kättesaamatud – või vastupidi, just eriti avatud uutele ideedele.