Kaileen Mägi liitus IDEAga

18-aastase teleajakirjaniku töökogemusega Kaileen Mägi asus tööle PR konsultandina kommunikatsiooniagentuuris IDEA.

„Olen viimase aasta jooksul aktiivselt enda ümber meeskonda otsinud, mis inspireeriks ja sobiks just sellise kombinatsiooniga kogemustest ja haridusest nagu minul on see välja kujunenud. Mõtlesin kaua, kellega ennast siduda, aga ootamine tasus ära - IDEA on super valik, olen väga rahul - siin on koos oma ala tõelised professionaalid ja väga ägedad inimesed!” teatas Kaileen.

Idea PR juhatuse liikme Mailis Timmi sõnul toob Kaileen oma kogemuste pagasi ja avatud maailmavaatega IDEAsse värsket inspiratsiooni. „Kui Muhamed ei tule mäe juurde, läheb mägi Muhamedi juurde. Mul on väga hea meel, et see ütlus osutus tõeks ja Mägi tõesti tuli ise meie juurde. Kaileenis on ühendatud oskus ära tunda need teemad, mis ühiskonda kõnetavad, ning võime sõnumeid lihtsalt ja arusaadavalt esitada, olgu siis kirjalikult või visuaalselt. Samuti on meie meeskonnale suurepäraseks täienduseks Kaileeni kogemus finantskommunikatsiooni vallas,“ ütles Mailis.

Kaileen on varasemalt töötanud Eesti Rahvusringhäälingus, kus ta oli nii saatejuht, toimetaja kui produtsent. Muuhulgas algatas ta AK majandusuudiste formaadi, juhtis hommikuprogrammi „Terevisioon“ ja oli saate „Ajujaht” vastutav toimetaja. Samuti on Kaileeni osalusel loodud majandussaade „Kapital”. Ta on toimetanud raadiosaateid ja kirjutanud lugusid erinevatesse ajakirjadesse. Kaileen on õppinud majandust ning psühholoogiat ning on lapsevanemate suhtlemistreeningu „Gordoni perekool” koolitaja.

„Mulle meeldivad toimivad suhted, sest lõpuks koosnevad kõik organisatsioonid ikkagi inimestest. On hea, kui suhteid osatakse hoida, luua ja reguleerida. PR valdkond võtab selles mõttes mu oskused hästi kokku ja mul on hea meel ennast proovile panna,” ütleb värske IDEA PR konsultant.

Osale arutelus

ERROR: Object template SessionInfo is missing!

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Best Marketingi sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

EESTI TEADUSAGENTUUR otsib TURUNDUSSPETSIALISTI

Eesti Teadusagentuur

03. märts 2019

LUX EXPRESS is looking for a PROJECT MANAGER

Lux Express

01. märts 2019

AATRIUM SISUSTUSKAUBAMAJA otsib DIGITURUNDUSE SPETSIALISTI

Aatrium Sisustuskaubamaja AS

24. veebruar 2019