EASi uus turismiarendus­keskuse direktor on Margus Sameli

Margus Sameli
Margus Sameli

Pikki aastaid meediaagentuuri Dentsu Aegis Network Baltikumi ärisid juhtinud Margus Sameli läks Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse (EAS) uueks turismiarenduskeskuse direktoriks.

„Margus Sameli eristus kõikidest teistest kandidaatidest oma tervikliku vaate poolest turismile. Margus mõistab, kui oluline on lisaks turundusele ka infrastruktuur ja turismiteenuste kvaliteet, mis on turismi arendamisel väga oluline,“ ütles EASi juhatuse esimees Alo Ivask.

„EASi turismiarenduskeskuse direktorina saan ma kaasa aidata Eesti kui turismisihtkoha tuntuse suurendamise ja uuenduslike turismitoodete pakkumise soodustamisega. Selleks, et Eestisse tuleks rohkem turiste, nad viibiksid siin kauem ja kulutaksid rohkem, on vaja pidevalt arendada turismitooteid ja -teenuseid," lisas värskelt ametikoha vastu võtnud Margus Sameli.

"Kogu turismivaldkond on inimesest lähtuv, millele minu rohkem kui 20-aastane kommunikatsioonivaldkonna kogemus kasuks tuleb,“ lisas Sameli.

Turismiarenduskeskuse eesmärk on suurendada Eesti kui reisisihi tuntust ning Eesti turismitoodete rahvusvahelist konkurentsivõimet. Sameli on 18 aastat olnud Dentsu Aegis Network Eesti juhatuse liige, viimased 3 aastat nõukogu liige. Pikka aega kuulus ta ka Eesti Meediagentuuride Liidu juhatusse.

Uudise allikas: Äripäev

Osale arutelus

ERROR: Object template SessionInfo is missing!

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Best Marketingi sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

RUTHIE BELLE otsib TURUNDUSJUHTI

Ruthie Belle OÜ

22. veebruar 2019