Helen Külaots • 4 september 2017

Omniva uus sisekommunikatsiooni juht on Jane Niit

Jane Niit  

Alates 21. augustist töötab Omniva sisekommunikatsiooni juhina Jane Niit.

Kus töötasid enne Omnivasse minekut ja mida oled õppinud? - vabal ajal olen Eesti ainukese tegevmerendusele keskendunud ajakirja Meremees peatoimetaja.

Lühikest aega olin Eesti Ametiühingute Keskliidu kommunikatsioonijuht, ent pikemalt, umbes kolm aastat, tegelesin TTÜ Eesti Mereakadeemia turunduse ja kommunikatsiooni juhtimisega. Bakalaureusekraadi omandasin Inglismaal sotsioloogia erialal ning õpingute käigus olin ka vahetusüliõpilane Pekingi ülikoolis Hiinas. 2015. aastal lõpetasin Tartu Ülikoolis kommunikatsioonijuhtimise magistriõppe eriala.  

Miks valisid kommunikatsioonitöö valdkondadest just sisekommunikatsiooni?

Valisin sisekommunikatsiooni suuna, sest soovin varasemast enam keskenduda just organisatsiooni sisemiste protsesside ja tegevuste arendamisele. Organisatsioon kasvab ja areneb, ent ka laguneb seestpoolt väljapoole. Seda on vahel kerge unustada ning keskendutakse liialt välisele ning jäetakse tahaplaanile organisatsiooni kõige tähtsam ressurss – inimesed. Tõhus sisekommunikatsioon aitab kaasa inimeste rahulolu kasvamisele, kõrgemale motiveeritusele, meie-tunde juurutamisele, avatusele, lahenduste otsimisele ja paljule muule. Ja ainult nii saab organisatsioon ka väliselt kasvada. Ikka seest välja.Millised on Sinu hobid?

Akusid laen metsas või mägedes matkates ning purjetades. Väga meeldib maailmas ringi kolada ning uusi paiku avastada, hetkel olen käinud 50+ riigis üle maailma. Ma ei armasta ühes kohas kaks korda käia ja nii see riikide arv on kasvanud. Oma peamiseks spordialaks võin nimetada tennist, mida olen mänginud viimased kakskümmend aastat. Samas sulgpall ja seinatennis reketimängudena sobivad ka väga hästi. Ja random fact of the day

Jaga lugu:
BEST MARKETINGI UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Best Marketingi uudised igal nädalal enda postkasti.

Bestmarketing.ee toetajad:

Marianne Liibert
Marianne LiibertBestmarketing.ee toimetajaTel: +372 5563 5831
Kristi Remmik
Kristi RemmikBestmarketing.ee ürituste projektijuhtTel: +372 5683 6988
Hando Sinisalu
Hando SinisaluBest Marketingi konverentside programmijuhtTel: +372 502 8561
Cätlin Puhkan
Cätlin PuhkanBest Marketingi veebireklaami müügiijuhtTel: +372 5331 5700