Möödunud aastal ilmunud Maalehe raamatusarja Tarkusepuu kampaania oli edukas: sari ületas planeeritud eesmärgid 130%ga ning Maalehe jaemüügi kasv oli 15%. Kuidas nad seda tegid?
Maalehe raamatusarja Tarkusepuu kampaania reklaam
  • Maalehe raamatusarja Tarkusepuu kampaania reklaam
2015. aastal võttis Maaleht ette 40-nädala pikkuse projekti, pakkudes esmakordselt ajaloos oma lugejatele võimalust lisaks lehele ammutada elutarkust ja vaimuturgutust ka raamatutest. Nii startis 5. märtsil 2015. Maalehe raamatusari Tarkusepuu, mis koosnes 40st vaimse ja enesearengu-, psühholoogia- ja müstikaraamatust. Kõik need teosed on loodud nii hingeabiks, keha ja vaimu turgutamiseks kui ka praktiliste elutarkuste jagamiseks ja kogumiseks. Igal neljapäeval ilmus koos värske lehega uus raamat, mis oli müügil nädal aega.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 11.06.26, 09:47
T1 Venue sündmuskeskuse uuendus avab korraldajatele täiesti uued võimalused
Suurtel sündmuskeskustel on sageli üks ja sama väljakutse: ruumi on küll palju, kuid mitte iga üritus ei vaja korraga tuhandeid ruutmeetreid. Samal ajal soovivad ettevõtted ja korraldajad üha enam paindlikkust – võimalust ühendada konverents, gala, töötoad, meelelahutus ja võrgustumine tervikuks, ilma et peaks kasutama mitut erinevat asukohta. T1 keskuses tegutsev sündmuskeskus T1 Venue on just nendele vajadustele vastanud uuendusega, mis pakub senisest oluliselt rohkem lahendusi.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Best Marketing esilehele