• 27.10.15, 12:45
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Dentsu Aegis Networki Baltikumis asub juhtima Siim Saare

Baltikumi üks suurimaid meediaagentuuride kette Dentsu Aegis Network (DAN) muudab oma juhtimisstruktuuri Balti riikides. Pikaaegne DAN tegevjuht Margus Sameli liigub edasi grupi nõukogusse ja Baltikumi ettevõtteid asub alates 1. novembrist 2015 juhtima Siim Saare.
Siim Saare
  • Siim Saare
Siim Saarel on ligi 10-aastane töökogemus turunduse ja äriarenduse valdkonnas. Ta on varem töötanud digitaalse turunduse juhina SEB Pangas, AS Eesti Ajalehed turundusdirektorina ja strateegiajuhina Dentsu Aegis Networkis. Siim on tegutsenud ettevõtjana e-kaubanduse, hulgimüügi ja nõustamisteenuste valdkonnas.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 19.06.25, 08:45
Toomas Truuverk: "Suvi on B2B turunduses suhete loomise, mitte müügi aeg"
B2B-turundajate seas on levinud uskumus, et suvel pole mõtet suuri kampaaniaid teha, sest „kõik on puhkusel“. Kuid kas see ikka peab paika? Küsimusele aitab vastuse leida Äripäeva juhatuse liige Toomas Truuverk, kellelt uurisime, kas suvi on tõesti aeg, mil otsustajad on kättesaamatud – või vastupidi, just eriti avatud uutele ideedele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Best Marketing esilehele