• 17.07.15, 09:19
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Buildit ärikiirendi avas loomeettevõtetele mõeldud suuna

Senini riistvarale keskendunud start-up kiirendi Buildit avab sellest sügisest oma uksed ka loomemajanduse valdkonnas tegutsevatele ettevõtetele.
Buildit Creative Industries
  • Buildit Creative Industries
  • Foto: Loov Eesti
Buildit Creative Industries ootab eelkõige tugevaid meeskondi, kellel on idee wearable tech, smart textiles või audiovisuaalvaldkonnas, kuid ka teistes loomemajanduse sfäärides füüsilist toodet arendavad start-upid võivad sooviavalduse teele panna.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 02.03.26, 15:44
Norstat Express toob tarbija hääle kätte loetud tundidega
Paljud ettevõtted tegutsevad rütmis, kus otsuseid tuleb teha kiiresti ja tihti mitte kogu pilti nähes. Aega põhjalikeks analüüsideks kipub alati puudu jääma – olgu selleks värske, heakskiitu vajav kampaania, hinnastuse korrigeerimine või uue toote lansseerimine. Nii jääbki sageli otsuse aluseks varasem kogemus ja sisetunne. Siin saab aga appi tulla Norstat Express – lahendus, mis aitab ettevõtetel saada usaldusväärset tarbijatagasisidet tundide, mitte nädalatega.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Best Marketing esilehele